xiaomi mi band 3 türkçe dil nasıl yapılır? - kutu sözlük
xiaomi mi band 3 türkçe dil nasıl yapılır? -

xiaomi mi band 3 türkçe dil nasıl yapılır?

xiaomi mi band 3 akıllı bilekliklerde türkçe dil desteği nasıl yapılır? tr dil yükleme rehberi ve ingilizce - çinceden türkçeye çevirmek için gerekli adımlar bu başlıkta.

anlatım :

1- temiz bir kurulum yapmak adına önce mobil cihazınızdan "mi fit" eşleştirmesini durdurun sonra uygulamayı kaldırın.

2- şimdi google play store üzerinden güncel "mi fit" uygulamasını telefonunuza kurun ve akıllı bilekliğiniz ile eşleştirin. mi band 3 ayarlarından bulunabilirlik modunu açık hale getirin.

3- "gadgetbridge.apk" aplikasyonu (https://goo.gl/NW8ztU telefonunuza yükleyin. gerekli izinleri sağlayarak bileklik ile eşleştirme yapın.

4- ardından miband3tr.pw ismindeki firmware dosyasını (https://goo.gl/mG8v7f ) indirip çalıştırın. nasıl açılması gerektiği sorulunca 'gadgetbridge' uygulaması yardımı + 'fw/app installer' yöntemi ile açılmasını sağlayın.

5- türkçeleştirme işlemi tamamdır, işte bu kadar kolay! hayırlı olsun..

bir başka entry'de görüşmek üzere.

detaylı anlatım için teşekkür ederiz. test edildi, sorunsuz..

arayan numaralarda türkçe karakter sorunu için eski mi fit uygulamasını kaldırdıktan sonra aşağıdaki yeni apk yüklerseniz sorun çözülecektir.

http://bit.do/kutu-mi3-tr

**

ios için maalesef türkçe dil yapma yöntemi yok. zaten xiaomi kullanan adam iphone kullanmaz herhalde! :)

**

mi band 3 "güncellemek için uygulamaya bağlanın" hatası ve çözümü
ayarlar > bluetooth ' dan mi band 3 aygıtınız ile eşleştirmeyi sonlandırın, sonra uygulamadan tekrar eşleştirme yapın. veri güncellemesi ile problem ortadan kalkacaktır.

android her alanda daha avantajlı.. ios'da bir call recorder (arama kaydedici) bile yok çünkü işletim sistemine kısıtlı izin var. android özgürlüktür.