netu.tv player video nasıl indirilir? - kutu sözlük
netu.tv player video nasıl indirilir? -

netu.tv player video nasıl indirilir?

bu entry içerisinde netu tv'den video veya dizi, film indirmek için bir bypass yöntemi paylaşacağız. birçok online - offline 'video downloader' uygulaması bu noktada çaresiz kalıyor. 3 yöntem de şu an çalışır durumda:

1. netu tv programsız video indirme
netu tv sayfasını chrome tarayıcı ile açın ve linkteki işlemleri yapın. * https://giant.gfycat.com/WaterloggedOddBactrian.webm *

2. netu tv video indirme - yöntem 2
tubedigger isimli yazılım netu sitesinden video indirmek için bire bir. buradan https://www.videohelp.com/software/Tubedigger sistemine programı yükle ve url ' yi yapıştır oldukça kolay.

3. jdownloader kullanılarak nasıl indirilir
artık video indirilemeyen site kalmayacak. önce ilgili programı (http://jdownloader.org/jdownloader2 ) bilgisayarınıza indirip kurun. daha sonra video -daki adımları uygulayın.

 youtube video

bir video hosting sitesi olan netu.tv web sayfasından video indirmek için idm (internet download manager) programını kullanabilir ya da arkadaşın verdiği programsız indirmeyi (birinci yöntem) deneyebilirsiniz. böylece çevrimdışı (internet olmadan) tekrar tekrar videoları izleyebileceksiniz.

- indirilmesi engellenmiş (korumalı) sitelerden video indirme -

google chrome ile programsız video indirme :

1. chrome ile video'nun olduğu sekmeye gelin. video'yu başlatmayın eğer başlattıysanız f5 ile sayfayı yenileyin.

2. klavyeden f12 tuşuna basarak (ya da tarayıcıda boş bir yere tıklayıp öğeyi denetle diyerek) geliştirici penceresini (devtools) açın. üst kısımdan network bölümüne tıklayın ve şimdi video'yu başlatın.

3. burası önemli. "type" sütunu altında 'media' veya 'video/mp4' yazan satırı bulun ve sağ tıklayarak copy link adress yapın.

4. tarayıcıya artı tuşu olmadan ctrl + v aynı anda basarak linki yapıştırın, medyayı açın. ctrl + s ile videoyu bilgisayarınıza artık indirebilirsiniz.

not: video'yu bulamazsanız "size (boyut)" yazan yere tıklayarak dosyaları büyükten küçüğe sıralayın, en baştakilerden biri video olacaktır.

**

diğer video paylaşım siteleri için harika bir tools var : https://tr.savefrom.net/

ben de facebook, twitter, instagram, vimeo, youtube ve reddit platformlardaki videoları indirmek için eşsiz bir online araç bırakıyorum aşağıya...

https://ripsave.com/