mektebim okulları - kutu sözlük
mektebim okulları -

mektebim okulları

mektebim okulları; anaokul (okul öncesi) - ilkokul - ortaokul ve lise olmak üzere her yaştaki öğrenciye eğitim & öğretim hizmeti sağlayan özel okullar zinciridir. "gelecek benim" sloganı ve atatürkçü anlaşıyla hareket ederler.

mektebim okulları kimin derseniz, sahibi ve kurucusu ümit kalko'dur. şubat 2019 yılı itibariyle iflas ettiği haber sitelerine düşmüştür.

444 30 95 telefon numarası üzerinden okul ile iletişime geçilebilir.

öğrencilerin ilgi alanlarına göre yeteneklerini ve becerilerini geliştirilebilecekleri stem programından faydalanırlar. istanbul'da avcılar, ataşehir, beylikdüzü, bahçeşehir ve fatih kampüsleri en bilinen şubeleri arasında yer alır.

mektebim okulları sıkça bursluluk sınavları düzenler. başvuru ve sonuçlar için : http://bursluluk.mektebimokullari.com/ bağlantısını takip edin. sikayetvar.com şikayetleri anlık olarak 210 adettir. mektebim okulları kayıt ücreti ortalama 20.000 tl civarında seyir etmektedir.

mektebim okullarının yemek listesine şuradan ulaşabilirsiniz: https://www.mektebim.k12.tr/tr/yemek_menusu (aylık yemek menüsü) » kalorisi biraz fazla geldi bana?

ayrıca ilgili eğitim kurumunun ekşi sözlük rezaletine göz atmak isteyebilirsiniz: https://eksisozluk.com/mektebim-okullarinin-bitmek-bilmeyen-rezaleti--5048439

kurucusu ümit kalko, konkordato istemiş ve iflas etmiştir. %20 hissesi suudi arabistan menşeli sedco firmasında; %30 hissesi ise sancak group şirketinde bulunur.

2006 yılında kurulmuş ve toplam 55 şubeye sahiptir.

mektep zaten okul demek değil mi? okulum okulları, çok saçma.

bir doğa veya okyanus koleji değil.