mega sözlük - kutu sözlük
mega sözlük -

mega sözlük

hype sözlük yazılımı kullanan diğer bir interaktif sözlük platformu. son zamanlarda bu scripti kullanan sözlük sitelerinde inanılmaz bir artış var.

r10.net forumuna verdikleri reklamlar sayesinde site içerisinde bir yazar aktifliği yaratmışlar. ayrıca paylaşım başına para kazandırma modeliyle bakalım internette tutunabilecekler mi?

ziyaretçi trafiğinin büyük bir bölümünü "kardeş payı sözlü", "merve boğulur" ve sagopa kajmer'in yeni albümü "sarkastik ep" üzerinden alan bir web sitesi. (ben demiyorum alexa verileri diyor)

özgür bir ortamın olmadığı, muhafazakar bir sözlük. beğenmedim hadi bakalım banned!

ediz kaya tarafından kurulan asp.net ile yazılmış bir sözlük sitesi.

ekşi'de sövüştürmüşler: https://eksisozluk.com/mega-sozluk--6240076

hunharca başlık açılan ve entry girilen sözlük sitesi.

çok faydalı olabilecek hızla büyüyen sözlük sitesi #kutusözlük başarılar dileriz.

ekşi sözlük olma yolunda çabalayan sözlüktür.

birkaç seneye kadar tarif olacak olan ekşi sözlük ve facebook klonu interaktif bir forumdur. sözlük demeye dilim varmıyor çünkü.

ben de birkaç gün yazmış bir yazar - aynı kullanıcı ismiyle- olarak deneyimlerimi paylaşmak istiyorum. bu sözde sözlük uygulaması ülkenin bir özeti gibi. otorite mi dersin, gırla sindirme mi dersin gırla, baskı mı dersin sorma gitsin. muhafazakarlık mı dersin o da var, ülkenin her pisliği orada toplanmış sanki. ziyaret bile etmeyiniz efendim. zamanınıza yazık.

saygı ve sevgi çerçevesinde muhalif bir başlık açıyorsun hiçbir gerekçe gösterilmeden siliniyor, sözlük için naçizane bir öneride bulunursun silinir.
müstehcen veya argo sözcükler kullanarak entry girersin o da silinir, üstelik yine hiçbir gerekçe gösterilmeden. yazarın girdiği entry açtığı başlıklar yazarın sorumluluğundadır, kimsenin değil.

kısacası sevgili arkadaşlar, muhterem kutu sözlük yazarları ve diğer okuyucuları çöplükten başka bir şey değil. en fazla bir ay dayandım ve üyeliğimi iptal ettim.

ve son olarak, muhalif sesler hiçbir zaman sorun olmadı ama siz tarihin çöplüğünde yerinizi alacaksınız.
edit:ekleme

deneyen bilir denemeyenin bilmediği sözlüktür, bazen yazılanlar ile anlatılamayan olaylar.

www.betasozluk.com gibi alternatif siteler de mevcut tabii.