kutsal bilgi kaynağı - ekşi sözlük - kutu sözlük
kutsal bilgi kaynağı - ekşi sözlük -

kutsal bilgi kaynağı - ekşi sözlük

en popüler katılımcı sözlük sitesi. kutsal bilgi kaynağı sloganı ile ssg tarafından faaliyete geçirilmiştir. bünyelerinde kanzuk isimli çok sevilen bir eleman vardır.

ayrıca türkiye'nin en çok ziyaret edilen 15. web sitesi. ilk entry daha doğrusu başlık 15 şubat 2009 tarihinde pena isimli gitar aksesuarı üzerine olmuştur. https://eksisozluk.com/entry/1 en çok okunan başlık markafoni ' dir.

bazı önemli linkler:
seyler.eksisozluk.com - eksiduyuru.com - sites.eksiduyuru.com/anket - 59saniye.com

sadece sözlük olarak değil kullancıların fikirlerini paylaştığı bir sosyal ağ mecrasına dönüşmüş oluşum. insanlar artık gündemi öğrenmek ve haberleri takip etmek için eksisozluk.com sitesini kullanır oldu.

sözde dışı modern içi nefret ve kin dolu, kibirli insanların toplaştığı alan. genel olarak gündemi siyaset ve futbol belirler. yazarlar birbirlerine laf sokmaya bayılırlar, aynı görüşte olmayan insanları hor görmek ve dışlamak en iyi hobileridir. ayrıca terorist sevici birçok üyelik vardır. türkiye'den s.olup gitmek - yurtdışında yaşamak formatında hafif berkecan ayarında ergen başlıklar oldukça ilgi görür. sözlük yönetiminden ssg (sedat kapanoğlu) 2015 senesinde ayrılmıştır.

2003-2005 yıllarında kaliteli üyeler tarafından açılan başlıklar ve verilen bilgiler sayesinde belki kutsal bilgi kaynağı olarak kalabilir.

tanım : arada bir başlıklara şöyle bir göz atmalık interaktif bir sözlük sitesi.

bence aşırı politik hale gelmiş, insanların "benim fikrim, senin fikrin" diye birbirlerine laf attıkları, abuk subuk başlıklara sahip ve yazarlığın bir türlü onay almadığı platform.