kötü sözlük - kutu sözlük
kötü sözlük -

kötü sözlük

kutu sozluk ile karistirdigim google da karsima cikan ve kapanmis eski bir sozluk sitesi.

kötü sözlük'tü.

site girişine şöyle bir açıklama (index) koymuşlar.

 spoiler!
kötü’ye bir şeyler oldu!

2010 yılında başladığımız dünya’yı ele geçirme maceramızda birtakım problemler yaşandı.

arkadaşlar dünya çok büyük! öyle ha deyince olmuyor gerçekten de.

baktık dünya çok büyük biz de biraz hedef küçülttük, dedik ki istanbul’dan başlayalım, kalktık geldik istanbul’lara fakat ne görelim, istanbul da gerçekten çok büyük. inanır mısınız burada hayat hiç durmuyor, metrobüslere falan binmek inanılmaz zor. sonra dedik acaba beylikdüzü falan mı yapsak ? sonra gittik gördük oraları da iyice tadımız kaçtı. gitmesi gelmesi derken tüm günümüz öldü. beylikdüzü’ne gittiğinizde zaten istanbul’a 30 km falan diye tabelalar görüyorsunuz, orası istanbul olmayabilir bu arada.

zaten dönüp şöyle bakınca misyonumuzu da tamamladık gibi, herkes birbirine telefon numaralarını alıp verdi, sevgili olundu, aramızda sözlükten tanışıp evlenenler gbkz: :/ bile oldu sanırım. elbette sözlük kapanmadan hemen önce birbirine yürümeniz yarım kaldıysa kötü sözlük’ten size son kıyak, iletişim formunu dolduruyorsunuz, yürüdüğünüz yazarın nickini giriyorsunuz, maillerimizi kontrol ettiğimiz en yakın zamanda "gerçi ayda yılda bir bakarız artık, malum daha önce de destek konusu çok başarılı olduğumuz bir konu değildi" eğer yazarı tanıyorsak size telefon numarasını gönderiyoruz.

eminiz ki gönül isterdi böyle olmasın, boş boş sunucu parası ödemeye devam edelim. fakat site sahipleri aynı fikirde değil arkadaşlar, malum kriz ortamı.

fakat korkmayın yazdığınız onca entry kuş olup uçmadı, hepsinin yedeğini son bir gayretle aldık. bunları uygun bir zamanda "şöyle 5-6 aya kadar" hepinizin e-posta adreslerine göndereceğiz.

hatta belki bir gün gene açılırız. kısmet hep bu işler.

22.01.2010 / 24.12.2018 | zaman ne çabuk geçiyor

insanların özel mesaj yoluyla flört yaptığı başka bir interaktif sözlük sitesiydi.

mantığını anlayamadığım sözlüktür.

isminin hakkını sonuna kadar veren bir sözlüktü.

iyi bir isim akıllarına gelmeyip açılan bi' sözlüktü!

sözlük kapanmış ama domain otoritesini aldıkları ücretli tanıtım yazıları ile değerlendirmek istemişler sanırım.

artık kapalı olan, miladını doldurmuş bir sözlük.