facebook okey plus engeli kaldırma - kutu sözlük
facebook okey plus engeli kaldırma -

facebook okey plus engeli kaldırma

facebook okey plus ve 101 yüzbir okey plus engeli nasıl kaldırır diye merak ediyorsanız? doğru yerdesiniz. bir okey oyunundan daha fazlası olan okey plus çip sistemi ile bağımlılık yapıyor. online olarak facebook.com üzerinden oynanan oyunda kural ihlâli yapan üyeler yasaklanmakta. genelde ban cezaları süresiz oluyor; bu nedenle zamanla düzeleceğini sanıp umut beslemek yanlış bir tutum. peek games tarafından zynga oyun şirketine satılan "çanak okey plus" isim değişikliği ile beraber birçok sorunu beraberinde getirdi. son zamanlarda kullanıcıların artan şikayetleri ile haksız ve keyfi yasaklamalar gündemde. reklam, spam, küfür ve argo içeren sohbet mesajları ya da chip kazanmak adına yapılan hileli girişimlere yapımcı şirket pek tolerans göstermiyor. ayrıca kötü niyetli bir kişinin sizi şikayet edip raporlaması bazı istenmeyen sonuçlara neden olabilmekte.

<-- 2018 facebook okey plus engeli nasıl kaldırır? -->
yapmanız gereken iki şey var. ilk çözüm yolu zyngaturkey-support@zynga.com ve android.support@zynga.com e-mail adreslerine facebook kullanıcı linkiniz, yasaklanma tarihi ve açıklama bilgilerini de içeren kısa, net bir mesaj göndermek. şifrenizi asla paylaşmayın.

2. yöntem ise https://www.spadesplus.com/contact/?lang=tr bağlantısını kullanarak destek ekibine ulaşmak.

videolu anlatım :

 youtube video


bu yöntemler cezanızın kesin olarak kalkacağının garantisini vermez. eğer girişimleriniz sonuçsuz kalırsa maalesef yeni bir hesap oluşturmaktan başka şansınız kalmıyor.

fb sayfası https://www.facebook.com/okeyplus/ olmakla beraber en popüler okey uygulamasıdır kendileri. ayrıca pepsi 25.000 chip kampanyası baya revaçta; ona da şuradan ulaşabilirsiniz. https://www.pepsi.com.tr/kampanya/okey-plus

https://youtu.be/jaGsX9dd1bY bu video işime yaramıştır.. sesli anlatım için tesekkurler!

şu tarz bi uyarı ile karılaştım, palavra bırahh!

oyun kurallarına uymayıp, başkalarını zarara uğrattığınız için hakkınızda "ceza kanunun 157. maddesine"ne göre dava açma hakkımız saklı olup, oyuna girişiniz engellenmiştir.

madde 157 - (1) hileli davranışlarla bir kimseyi aldatıp, onun veya başkasının zararına olarak, kendisine veya başkasına bir yarar sağlayan kişiye bir yıldan beş yıla kadar hapis ve beşbin güne kadar adlî para cezası verilir.

okey plus 101 oyunundan süresiz engelleme yedim, hesap içerisinde yüksek meblağ harcamalar yaptığım çiplerim bulunuyor, kaydımın hemen açılmasını istiyorum.