en iyi hosting hizmeti veren firmalar - kutu sözlük
en iyi hosting hizmeti veren firmalar -

en iyi hosting hizmeti veren firmalar

en iyi hosting firmasından önce olmazsa olmaz bazı kriterlere bakmak lazım. bunlar hız (performans), uptime oranı ve güvenirliliktir. ayrıca destek konusunda müşterilerini tatmin etmeleri gerekir. host şirketleri radore, istanbul dc gibi datacenter ismini verdiğimiz veri merkezlerinde barındırılır. bu yüzden bazı kesintileri ve problemleri doğal karşılayarak yedek almayı ihmal etmemeliyiz. bu kamu spotundan sonra isterseniz geçelim sıralamaya.. işte en ölümlü müşteri memnuniyetine sahip 2018 türk hosting firmaları..

1. güzel hosting
gerek ekşi sözlükte gerek r10, wmaraci gibi webmaster platformlarında kullanıcıların överek bitiremediği hosting sağlayıcısıdır. 7/24 destek ekibi ile sorunlarınızı anında çözüyor.

2. veridyen
veridyen hosting litespeed destekleyen alt yapısı ile diğer bir kaliteli firma. müşterilerinin yüzünü güldürmekle kalmıyor %99 uptime oranı garantisi veriyor. ve rakipleri arasında en uygun fiyatlara sahip..

3. turhost
web hosting veya vps satın almak için turhost.com iyi bir seçim olabilir. yüksek performanslı ssd hostingleri ile sektörde biz de varız diyor.

4. natro
istanbul merkezli profesyonel hizmet sunan köklü bir firma. tercihleriniz arasında bulunabilir.

ayrıca digitalocean, godaddy ve hostgator en bilinen yabancı hosting firmalarından birkaçıdır.

ihs ve natro diğer hosting çözümleri sunan firmalardır. benim tavsiyem:

güzel = veridyen > alastyr > turhost > ihs şeklinde olacaktır. bu arada isimtescil-in sunucularına hiç güvenmiyorum. şâyet wordpress kullanacaksanız başlangıç olarak ekonomik paketleri denemenizi tavsiye ederim.

türkiye'nin en iyi hosting firması güzel.net.tr derim.

yıllarca netdirekt kullandım ve memnun kaldığımı belirtmek isterim. şu sıralar cliaweb firması tercihim, bir sorun yaşamıyorum.

alastyr kullanmayın gerisi kolay.

cliaweb uzun süredir kullanıyorum daha önce netdirekt ve istanbuldc kullandım. aralarında en iyisi.

turhost - alastyr - hosting.com.tr bu ileri üçlü fena değil. güzel ve veridyen dışında tabii.

bence natro değildir. ihs ve hostinger.web.tr olabilir.

veridyen.com
kendi sitelerimin hostingini de burada tutuyorum gayet güzel gerçekten.