arkadaşlar organize olalım fıkrası (kardeş payı eda) - kutu sözlük
arkadaşlar organize olalım fıkrası (kardeş payı eda) -

arkadaşlar organize olalım fıkrası (kardeş payı eda)

az önce youtube'da ahmet kural yapımı ve başrolündeki kardeş payı isimli dizinin en komik (efsane) sahnelerini izlerken bihaber olduğum fıkradır. işte edanın en sevdiği o fıkra... sansürsüzdür! verdiğimiz rahatsızlıktan dolayı özür dileriz.

temel iş bulamadığı için yurt dışına çıkmaya karar verir ve çalışmaya almanyaya gider. beş parasız olan temelin artık işleri yoluna girmiş, birçok yabancı arkadaş edinmiş ve avrupaya tam anlamı ile adapte olmuştur. bir pazar günü arkadaşlarıyla barda otururlar. iyice sarhoş olduktan sonra tanıştıkları kızlarla grup seks yapmaya karar verirler. en uygun ve boş yer tabii ki temelin evidir. iki yatak iki kanapeden oluşan bu evde çok geçmeden herkes yavaş yavaş soyunmaya başlar. birbirlerini sevişirken görmekten utanmamaları adına malum işi ışıkları kapatıp yaparlar. temel daha 10 dakika geçmeden yerinden kalkıp ışıkları yakar ve şöyle der: "arkadaşlar organize olalım" diğerleri ise bozma keyfimizi temel yat aşağı der ve temel kaldığı pozisyondan devam eder. kısa bir süre sonra temel yine kalkar "arkadaşlar organize olalım olmuyor böyle.. " der. diğerlerinden yine aynı yat aşağı cevabını alan temel artık dayanamaz ve sinirlenip aynen şunları söyler : aa yeter artık organize olalım diyorum beyler; mına koduğum yerinde sabahtan beri emdiğimiz bi meme bi got... ama yediğimiz yar**ğin haddi hesabı yok.

terbiyesiz eda. acaba bu fıkradan mi bahsediliyor dedim ama sahnede gecen ışık açma kapama görseli soru işaretlerini ortadan kaldırdı.

0:32

 youtube video

süper espri. bir de aynı dizide geçen dolmuşta küfre maruz kalan kadın fıkrası (küfürlü) var, onu bulamadım.

 youtube video